Oferta pracy

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu

POSZUKUJE  KANDYDATA NA STANOWISKO:

Specjalista ds. płac

Opis stanowiska:

kompleksowa obsługa płacowa osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę i umów cywilnoprawnych,

naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego

sporządzanie deklaracji ZUS, PEFRON

odprowadzanie do Urzędu Skarbowego zaliczek na podatek dochodowy osób fizycznych

przygotowywanie rocznych informacji o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych PIT-11

sporządzanie rocznych deklaracji PIT 4R, PIT 8AR

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze płac,

znajomość przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych

znajomość programu Płatnik/ZUS (interaktywny)

bardzo dobra znajomość komputera – w tym programu MS Excel,

umiejętność analitycznego myślenia

samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

dyspozycyjność

KANDYDATOM OFERUJEMY:

pracę w stabilnej i renomowanej firmie

atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników

pracę w miłej atmosferze

ZGŁOSZENIA: (CV, list motywacyjnym, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres: edukacja@edukacja.wroc.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się nasza ofertą.