Praca w dziekanacie

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy w dziekanacie.

WARUNKI KONIECZNE DO PODJĘCIA PRACY:

  • ukończone studia wyższe,
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym programów Microsoft Office (Word, Excel) i innych urządzeń biurowych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność,
  • łatwa adaptacja do nowych zadań i sytuacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na uczelni wyższej

OBOWIĄZKI:

  • obsługa studentów dziennych i zaocznych w oparciu o zinformatyzowany system obsługi dziekanatu
  • obsługa interesantów (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna)
  • prowadzenie teczek akt osobowych studentów
  • tworzenie dokumentacji związanej ze studiowaniem, dyplomowaniem
  • przygotowywanie dokumentów do wydania absolwentom po zakończeniu studiów
  • uzupełnianie na bieżąco informacji w albumie studenta i księdze dyplomów
  • prowadzenie dokumentacji dot. praktyk studenckich
  • obsługa spraw związanych z pomocą materialną dla studentów (stypendia Rektora, socjalne)
  • kontakt z wykładowcami
  • przygotowywanie sprawozdań GUS S-10, POLON oraz innych raportów statystycznych na potrzeby dziekanatu

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • odpowiednie przeszkolenie

ZGŁOSZENIA: (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres: edukacja@edukacja.wroc.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się nasza ofertą.