Oferty pracy

Pracownik działu księgowości

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu poszukuje  kandydata na stanowisko: pracownik działu księgowości

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat z dyspozycyjnością pracy na ½ etatu,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,

OBOWIĄZKI:

  • monitorowanie zadłużenia studentów,
  • kontakt ze studentami drogą mailową i telefoniczną,
  • przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty
  • wystawianie faktur
  • ewidencjonowanie czesnego na kontach indywidualnych studentów
  • przestrzeganie procedur, współpraca z innymi działami.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników
  • pracę w miłej atmosferze

ZGŁOSZENIA: (CV,  zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres mailowy: edukacja@edukacja.wroc.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się nasza ofertą.

Specjalista ds. płac

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu poszukuje  kandydata na stanowisko: specjalista ds. płac

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze płac,
  • znajomość przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programu Płatnik/ZUS (interaktywny)
  • bardzo dobra znajomość komputera – w tym programu MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa płacowa osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON
  • odprowadzanie do Urzędu Skarbowego zaliczek na podatek dochodowy osób fizycznych
  • przygotowywanie rocznych informacji o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych PIT-11
  • sporządzanie rocznych deklaracji PIT 4R, PIT 8AR

OFERUJEMY:

Referent ds. studenckich

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu poszukuje  kandydata na stanowisko: Referent ds. studenckich

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby na emeryturze
  • biegła znajomość obsługi programów Word, Excel
  • biegłość w przygotowywaniu dokumentów,
  • samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy )
  • systematyczność, komunikatywność oraz otwartość w kontaktach interpersonalnych

OBOWIĄZKI:

  • obsługa studentów w oparciu o zinformatyzowany system obsługi dziekanatu
  • obsługa interesantów (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna)
  • prowadzenie  teczek akt osobowych studentów
  • tworzenie dokumentacji związanej ze studiowaniem, dyplomowaniem
  • przygotowywanie dokumentów do wydania absolwentom po zakończeniu studiów
  • ustalanie różnic programowych
  • uzupełnianie na bieżąco informacji w albumie studenta i księdze dyplomów
  • prowadzenie dokumentacji dot. praktyk studenckich
  • kontakt z wykładowcami

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat w stabilnej i renomowanej Uczelni
  • wzrost wynagrodzenia w miarę zdobywania doświadczenia