Dlaczego warto studiować w Edukacji

We Wrocławiu działa 26 uczelni wyższych. Wybór jest ogromny ale „Edukacja” jest tylko jedna. Przekonaj się, że to właśnie u nas warto studiować.

Co nas wyróżnia, czyli 12 mocnych punktów:

Wysokie stypendia = studia za darmo.

W roku akademickim 2008/2009 całkowicie za darmo studiowało w WSZ–E  143 studentów, natomiast  441 osób sfinansowało w ten sposób, co najmniej połowę czesnego. Na stypendia przeznaczamy co roku ok. 2 miliony złotych.

Studenci Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu otrzymują stypendia:
•    za wyniki w nauce (naukowe)
•    za wyniki w sporcie
•    socjalne
•    specjalne dla osób niepełnosprawnych
•    mieszkaniowe oraz zapomogi

Akademia Dziennikarstwa Internetowego – bezpłatne warsztaty. Razem z portalem studente.pl stworzyliśmy Akademię, w której uczymy całkowicie nowego podejścia do nowoczesnych mediów.

Wyjazdy zagraniczne

Studia i staże zagraniczne (Erasmus i Leonardo da Vinci) to u nas norma, a nie przywilej dla wybrańców. Studiując w „Edukacji” masz szansę wyjechać m.in. do Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec, Portugalii i wielu innych krajów.

Akademia Biznesu – cykl bezpłatnych wykładów organizowanych przez studentów Edukacji. Tematyka zajęć koncentruje się wokół zagadnień przedsiębiorczości oraz problemów i korzyści związanych z prowadzaniem własnej działalności.

Akademickie Centrum Pomocy Psychologicznej

Mówi się, że studia to najlepszy czas w życiu, ale nawet w tym czasie człowieka mogą przytłoczyć codzienne problemy. Na szczęście to już nie wstyd poprosić o pomoc, a u nas jest ona na najwyższym poziomie.

Wirtualny dziekanat

Nie musisz po każdą błahostkę jechać na Uczelnię. Większość spraw załatwisz on-line. To się nazywa wygoda i oszczędność czasu. Plany zajęć, oceny, ważne informacje i wiele innych udogodnień 24 godziny na dobę przez internet.

Komfortowe warunki – WSZ „Edukacja” to 78 sal dydaktycznych i kilka dużych auli wykładowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedialny.

Na magistrze świat się nie kończy. Dla wszystkich ambitnych studentów, którzy wiedzą, że w dzisiejszych czasach warto poszerzyć CV o dodatkowe wykształcenie przygotowaliśmy aż 31 kierunków studiów podyplomowych. To się nazywa wybór!

Życie studenckie. Studia to nie tylko nauka. Po wykładach warto się odprężyć i czerpać pełnymi garściami z życia. Samorząd Studencki WSZ-E organizuje wiele niezapomnianych imprez w najlepszych wrocławskich klubach.

Uniwersytet III wieku jest miejscem dającym osobom starszym szansę na konstruktywne i twórcze życie w zmieniającej się rzeczywistości, aby jak najdłużej pozostały aktywne. UTW E to również placówka propagująca wśród emerytów i rencistów uzupełnienie i aktualizowanie wiedzy z wielu przydatnych dziedzin nauki.

4 miliony złotych dla studentów dziennej informatyki w WSZ „Edukacja”

WSZ „Edukacja” otrzymała dofinansowanie ramach projektu kierunków zamawianych, finansowanych przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego. Oznacza to jakościowy skok na kierunku Informatyka i otworzenie zupełnie nowych perspektyw przed naszymi studentami:
•    bardzo wysokie stypendia dla 50% studentów
•    1200 zł pensji w czasie stażu gwarantowanego każdemu studentowi
•    zajęcia dodatkowe ze specjalistycznego j. angielskiego
•    program zajęć biznesowych
•    nowoczesne sale wykładowe, w tym nowe laboratorium wyposażone w profesjonalny sprzęt do obróbki grafiki
•    parytet 15% miejsc dla kobiet.

Po prostu jesteśmy najlepsi! Każdego dnia pracujemy nad tym, aby być czołową uczelnią niepaństwową we Wrocławiu. Nie musimy chwalić się statystykami bez znaczenia. Ponad 10 tysięcy Absolwentów to najlepsza rekomendacja. Nasze największe sukcesy to sukcesy naszych Studentów.

Twój wybór. Twoje studia. Twoja Edukacja