Podziękowania od schroniska dla zwierząt

Z okazji obchodów Dnia Życzliwości w WSZ „Edukacja” odbyła się zbiórka rzeczy niezbędnych do funkcjonowania wrocławskiego schroniska dla zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania podziękowań, które otrzymaliśmy w czasie wizyty z darami.

„Kochani Darczyńcy,

pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim Darczyńcom akcji „Pomóżmy zwierzakom z Wrocławskiego Schroniska przetrwać zimę”.
Dzięki akcji zakupiliśmy karmy dla psów i kotów, które wraz ze wszystkimi ofiarowanymi rzeczami materialnymi, przekazaliśmy podopiecznym Schroniska.
Udało nam się ofiarować: 352 puszek karmy mokrej, 110 kg karmy suchej oraz makaronu i ryżu dla psów i kotów, co daje łącznie ponad pół tony jedzenia!

Wszystkim Studentom, Wykładowcom i Ludziom Dobrej Woli, którzy przyczynili się do sukcesu naszego wspólnego przedsięwzięcia raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie i okazane dobre serce.
To dzięki Wam łatwiej będzie czworonogom przetrwać zimę!

Życzymy wszystkim Darczyńcom spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku”.