„Edukacja” na targach Wrocławski Indeks

Przed nami trzecia edycja prezentacji edukacyjnych Wrocławski Indeks. Już 6 i 7 marca 2012 wszyscy zainteresowani studiami w stolicy Dolnego Śląska będą mogli bezpłatnie zapoznać się z ofertą 19 szkół wyższych. To jedyna tego typu inicjatywa w Polsce.

Wśród przedstawicieli 19 wrocławskich uczelni nie zabraknie oczywiście zespołu Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja”. Na naszym stoisku będzie można uzyskać wszystkie informacje na temat oferty WSZ, programu studiów, wymagań stawianych kandydatom, a także znaleźć odpowiedzi na inne pytania związane ze studiami w „Edukacji”. Nie zabraknie oczywiście promocji, zniżek na studia i konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

W programie Prezentacji – oprócz kompleksowej akademickiej oferty Wrocławia – bogaty program towarzyszących warsztatów i wykładów, na które do chwili obecnej zapisały się już setki zainteresowanych, gratisowe – dla gości Prezentacji – zwiedzanie multimedialnej wystawy w Hali Stulecia, jak również strefa chiilout-owa, gdzie zwiedzający mogą odpocząć.

Wrocławski Indeks jest przedsięwzięciem o charakterze niekomercyjnym. Przyjęta formuła non profit pozwala na bezpłatny wstęp wszystkim zwiedzającym. To jedyna tego typu inicjatywa w Polsce.

Targi odbędą się 6 i 7 marca 2012 w RCTB przy Hali Stulecia w godzinach od godz. 9:00 do 15:00. Oficjalna inauguracja z udziałem władz uczelni i władz miasta – 6 marca o godz. 10:00.

Więcej o targach na stronie https://wroclawskiindeks.pl/ oraz na oficjalnym profilu Wrocławskiego Indeksu na Facebooku.