Dzień Życzliwości – to już dziś i w najbliższy weekend

Naukowcy stwierdzili, że ludzie życzliwi żyją dłużej, mają lepsze samopoczucie, są spokojniejsi, rzadziej cierpią na bezsenność i lepiej kontrolują swoją wagę. Dlatego pozwólcie sobie pomóc: odrzućcie tabletki nasenne, męczące diety i złe humory – zacznijcie się uśmiechać i bądźcie mili dla innych! A że muzyka łagodzi obyczaje i wprawia w dobry nastrój, na dobry początek zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji 7. edycji Dnia Życzliwości.

Już 21 listopada 2012 o godz. 19.00 w klubie ETER odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, na którym wystąpią Indios Bravos  oraz laureaci konkursu „Kawałek Wrocławia”. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek (20 zł) zostanie przekazany dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Oprócz obecności na koncercie 21 listopada studenci WSZ „Edukacja” będą mogli pokazać swoją życzliwość już w najbliższy weekend u nas na Uczelni. W tym roku będziemy pomagamy (zaczęliśmy już tydzień temu) bezdomnym zwierzakom znajdującym się pod opieką jeleniogórskiego schroniska dla zwierząt. Kto jeszcze nie przyłączył się do zbiórki będzie miał okazje wspomóc zwierzaki także w najbliższy weekend (24-25.11).

Do specjalnego kosza ustawionego przy portierni na parterze budynku A można wrzucać wszystko, co może się przydać w schronisku (np. karmę, koce, ręczniki, stare ubrania (bawełniane), obroże, smycze, zabawki, itp.).
Znajdź się wśród życzliwych!