Już w piątek gościem WSZ „Edukacja” będzie Joe Cambray

1 marca, o godzinie 17:00, w sali 309 odbędzie się spotkanie z prezydentem światowego stowarzyszenia psychologii analitycznej IAAP.

Joe Cambray w WSZ Edukacja wygłosi wykład na temat: „Jung’s Cosmological Imagination at play in Synchronicity”(” Kosmologiczna imaginacja Junga w grze  synchroniczności”). Wykład odbędzie się w języku angielskim, ale będzie tłumaczony na polski.

Kilka słów o Joe Cambray’u:

Joseph Cambray, Ph.D. jest Prezydentem International Association of Analytical Psychology; współzałożycielem I redaktorem  amerykańskiego czasopisma  Journal of Analytical Psychology. Jest członkiem rady wydziału w Harvard Medical School, Center for Psychoanalytic Studies, at Massachusetts General Hospital, Psychiatry Department, oraz adiunktem na wydziale  Pacifica Graduate Institute.  Jest autorem znanych światowych publikacji m. in. „Synchronicity: Nature & Psyche in an Interconnected Universe”, oraz “Analytical Psychology: Contemporary Perspectives in Jungian Psychology”, jak również licznych artykułów. Joe  analitykiem Jungowskim, praktykę prowadzi  w  Bostonie w Kanadzieoraz w Providence, RI.