Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: „Podstawy inwestowania na rynku kapitałowym i walutowym – analiza techniczna”

Szkolenie (29 czerwca) poprowadzi wielokrotny zdobywca nagrody dla „Wykładowcy roku w WSZ”Edukacja” – dr Robert Piechota.

Miejsce szkolenia: Aula A-10 WSZ „Edukacja”, ul. Krakowska 56-62, Wrocław
Czas: sobota, 29 czerwca w godzinach 9:00 – 17:00
Zapisy: brak; szkolenie jest bezpłatne, otwarte dla wszystkich chętnych

Adresat i cel szkolenia:
Szkolenie stanowi solidny fundament rozwoju początkującego i średniozaawansowanego inwestora. Jest to dzień intensywnej nauki skierowanej przed wszystkim do osób, które rozpoczynają „przygodę” z inwestowaniem bądź niedawno ją rozpoczęły bez gruntownego przygotowania i szukają sprawdzonych przez praktyków, użytecznych metod inwestowania.

Podczas szkolenia prowadzący kładzie nacisk przede wszystkim na praktyczne aspekty inwestowania i spekulacji. Dzięki temu szkolenie nie stanowi powielania wiedzy książkowej. Doświadczenie prowadzącego łączącego teorię analizy technicznej z praktyką inwestycyjną to jedna z istotnych zalet tego szkolenia. Po jego ukończeniu uczestnik posiądzie wiedzę do samodzielnego podejmowania decyzji inwestycyjnych w oparciu o analizę techniczną.

Celem szkolenia jest wyposażenie Uczestników w narzędzia i rozwiązania praktyczne, które pozwalają osiągać systematyczny wzrost wartości inwestowanego kapitału.

W programie szkolenia:
1. Analiza techniczna w praktyce
2. Identyfikacja trendów
3. Identyfikacja wsparć i oporów cenowych
4. Podstawowe formacje świecowe
5. Zarządzanie kapitałem
6. Plan inwestycyjny i dziennik tradera
7. Psychologia inwestowania

Uwaga. To nie jest szkolenie, które zrobi z Ciebie milionera. Nie obiecujemy tego, co obiecują firmy brokerskie nastawione na poszukiwanie „dawców kapitału”. Przychodząc na szkolenie zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na naukę, za którą na innych szkoleniach płaci się dużo pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy.