Laureaci konkursu „Indeks dla Zuchwałych” odebrali nagrody na uroczystej gali

To już siódma edycja konkursu, w którym do wygrania były indeksy wrocławskich uczelni. Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” zapewniła w tym roku studia Michałowi Gilecie, który odebrał swoją nagrodę podczas uroczystej gali w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Wrocławia, a także Aleksandrowi Dębowskiemu.

Jak co roku Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja”, wraz z innymi uczelniami współpracowała przy organizacji konkursu „Indeks dla Zuchwałych”. W tym roku spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wyłoniono dwóch laureatów: Michał Gileta, który odebrał nagrodę z rąk władz uczelni, oraz Aleksander Dębowski, który nagrodę odbierze podczas rozpoczęcia roku akademickiego.

W tym roku konkurs polegał na rozwiązaniu ścieżek tematycznych w postaci quizu. Każdy uczestnik zdobywał punkty poprawnie odpowiadając na pytania oraz zapraszając do udziału w konkursie swoich znajomych. Michał zdobył największą liczbę punktów wypełniając ścieżkę dziennikarską i na tym kierunku rozpocznie naukę 5 października. Aleksander z kolei rozpocznie studia na kierunku Zarządzanie.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w dalszej edukacji na naszej uczelni.