Rekrutacja przedłużona do 31 października

Sześć kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów magisterskich i ponad 30 kierunków studiów podyplomowych. Tak przedstawia się bogata oferta WSZ „Edukacja” na rok akademicki 2013/14.

Zapraszamy na studia do WSZ „Edukacja” i przypominamy wszystkim kandydatom o obowiązujących promocjach i zniżkach na studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) .

Rekrutacja on-line dostępna jest >tutaj<. Kandydaci mogą tez korzystać ze specjalnego serwisu, w którym znajdą wszystkie niezbędne informacje o studiach w WSZ „Edukacja”, wzory podań i dokumentów, a także przeczytają o poszczególnych kierunkach. W serwisie dla kandydatów znajdują się także wszystkie informacje o opłatach za studia.

O studiach podyplomowych przeczytać można na stronie. Dla słuchaczy studiów podyplomowych rekrutacja on-line dostępna jest >tutaj<. Zapoznać się z ofertą studiów można w zakładce kierunki studiów. W serwisie studia podyplomowe kandydat ma szansę dowiedzieć się wszystkiego o opłatach, rekrutacji oraz planach zajęć.

Wszelkich szczegółowych informacji dla kandydatów na studia I i II stopnia udziela Dział Rekrutacji, tel. 71 37 72 116-117, rekrutacja@edukacja.wroc.pl, a dla kandydatów na studia podyplomowe: dział Studiów Podyplomowych, 71/ 37 72 128 lub 135, podyplomowe@edukacja.wroc.pl