Rok akademicki uroczyście zainaugurowany.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystej inauguracji roku akademickiego 2015/16 w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja”.

10.10.2015 r. w auli 1 WSZ „Edukacja” zebrali się studenci I roku, absolwenci, władze Uczelni oraz wielu szacownych Gości, aby wspólnie rozpocząć nowy rok akademicki. W trakcie uroczystości dyplomy i nagrody rzeczowe odebrali najlepsi absolwenci ostatniego roku akademickiego, a ich młodsi: koleżanki i koledzy, którzy dopiero rozpoczynają studia, złożyli ślubowanie i otrzymali legitymacje. Wykład inauguracyjny wygłosił dr Jarosław Wąsiński, a wcześniej zebrani wysłuchali przemówień pani Kanclerz – dr Małgorzaty Kwiedorowicz – Andrzejewskiej i pana Rektora – dra Marka Lewandowskiego.

Wszystkim studentom, którzy w sobotę rozpoczęli rok akademicki w WSZ „Edukacja” życzymy pasji w zdobywaniu nowej wiedzy oraz samych pozytywnych chwil spędzonych na Uczelni. Absolwentom gratulujemy serdecznie i zapraszamy do dalszego studiowania w „Edukacji”, np. w ramach studiów podyplomowych.

Wszystkie osoby, które chciałyby otrzymać zdjęcia z uroczystej inauguracji na nośniku fizycznym, w tym wersje plików przeznaczone do druku, proszone są o zgłoszenie się do Centrum Systemów Komputerowych WSZ „Edukacja” z własnym nośnikiem (pendrive lub płyta) po wcześniejszym umówieniu terminu pod numerem telefonu: (71) 37 72 129 lub (71) 37 72 131.