Studenckie wyjazdy z programem Camp Leaders oraz Resort Leaders

     Wymarzone wakacje w USA, czyli studenckie wyjazdy z programem Camp Leaders oraz Resort Leaders.

     Jeśli marzysz o spełnieniu swojego American Dream’u, to idealnie trafiłeś. Programy wymiany kulturowej        Camp Leaders i Resort Leaders to wyjątkowa możliwość na spędzenie wymarzonych wakacji w Ameryce!

     Dlaczego warto wyjechać i jakie są tego koszty?

     Przede wszystkim, wakacje w USA to szansa na przeżycie niezapomnianej przygody. Możesz zarabiać, podróżować i rozwijać się. Dzięki naszym wyjazdom poznasz ludzi z całego świata, a co za tym idzie, zdobędziesz niezwykle cenne, międzynarodowe kontakty. Nie zapominajmy o możliwości podszkolenia angielskiego oraz zwiedzenia największych atrakcji Stanów Zjednoczonych!

Koszt programu Camp Leaders zaczyna się od 2150 zł, a w tej kwocie uwzględnione są już bilety lotnicze, zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie. Dodatkowy koszt to wiza, jednak w dalszym ciągu jest to kwota bardzo przystępna dla studentów, bo to właśnie z myślą o Was zostały stworzone nasze programy. Fajna cena, co? Zarobione pieniądze w całości możesz przeznaczyć na spełnienie swoich podróżniczych marzeń! Minimalne wynagrodzenie to 1450 $ dla Staffu oraz 1200 $ dla Camp Counselorów.

Dodatkowo, zarówno na program Camp jak i Resort, z kodem #NadiaWroclaw2023 możesz zgarnąć 100 zł zniżki!

Nie zwlekaj z rejestracją, ponieważ 12 grudnia opłata programowa wzrasta!

Jak wygląda wyjazd z programem Camp Leaders?

Wyjazd do USA jest bardzo prosty, tak samo jak aplikacja na program, która w całości przebiega online. Wystarczy spełnić kilka warunków, takich jak: niekaralność, komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość do wyjazdu w maju/czerwcu, chęć spędzenia 3 miesięcy w USA oraz otwartość na nowe doświadczenia!

W zależności od Twoich preferencji i umiejętności, masz do wyboru dwie opcje: praca jako Camp Counselor, czyli opiekun kolonijny, lub Support Staff, czyli obsługa techniczna na campach.

Nie martw się organizacją swojego wyjazdu i formalnościami. We wszystkim Ci pomożemy. Pomagamy przejść przez cały proces wizowy, dzięki któremu z łatwością otrzymasz wizę J-1, która umożliwia podjęcie legalnej pracy w USA. Celem programu jest zbliżenie krajów, dając młodym ludziom za granicą możliwość poznania Ameryki. Po zakończonym kontrakcie na campie masz, aż do 30 dni na zwiedzanie. W czasie kontraktu będziesz mieć okazję zwiedzić okolicę Campu oraz poznasz amerykańską kulturę. Campy są w końcu nieodłącznym elementem amerykańskiej historii. Co roku tysiące dzieci odwiedza ponad 10 tysięcy amerykańskich ośrodków kolonijnych. Wow!

Program Camp jest niezwykle popularny na całym świecie. Dla wielu osób jest to wyjazd znacznie ułatwiający zdobycie upragnionej pracy. Dlatego na swoim Campie poznasz Anglików, Australijczyków, Niemców, Holendrów, Czechów, Węgrów oraz oczywiście Amerykanów. To Twoi nowi przyjaciele na całe życie!

Praca w prestiżowych ośrodkach wczasowych, czyli Resort Leaders.

Resort Leaders to program, który jest świetną opcją na zdobycie doświadczenia.  Daje duże poczucie wolności oraz niezależności, ponieważ większość zależy od Was. W dalszym ciągu po skończonym kontrakcie możesz do 30 dni podróżować po USA.

Wyjazd na program może być zaliczony jako Twoje praktyki studenckie. Udział w programie daje Ci niesamowitą szansę na zdobycie cennego doświadczenia w pracy oraz podszkolenie języka angielskiego.

Mimo, że nasz program Work and Travel to wymiana kulturowa, to pieniądze, które zarobisz w czasie konraktu w zupełności wystarczą, na zrealizowanie Twoich amerykańskich marzeń! Wyjdź ze swojej strefy komfortu i spędź wakacje życia!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych oraz mediów społecznościowych w celu uzyskania dodatkowych informacji.

https://www.campleaders.com/pl/

https://www.resortleaders.com/pl/

Wakacje w USA są na wyciągnięcie ręki!

Nadia Panek

Źródła: campleaders.pl