Kontakt

Czas pracy dziekanatu Studiów Podyplomowych:

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek NIECZYNNY
Wtorek 09.00 – 16.00
Środa 09.00 – 16.00
Czwartek 09.00 – 16.00
Piątek 09.00 – 16.00

W dniu 30 marca (piątek) dziekanat czynny do godz 12.00.

 
 
Dziekanat czynny w czasie zjazdów
w sobotę i niedzielę, w godzinach: 9.00 – 13.00.
 

Terminy zjazdów w semestrze letnim 2018/19

09-10.03.2019 r., 23-24.03.2019 r.

06-07.04.2019 r., 27-28.04.2019 r.

11-12.05.2019 r., 25-26.05.2019 r.

15-16.06.2019 r., 29-30.06.2019 r.

06-07.07.2019 r.

Pracownicy

Stanowisko Imię i nazwisko nr telefonu Adres e-mail
Kierownik Studiów Podyplomowych Ewa Pańka tel.: (71) 37 72 128, 603 953 632, podyplomowe@edukacja.wroc.pl
Specjalista ds. organizacji studiów podyplomowych Małgorzata Budzianowska tel.:(71) 37 72 135, pok. 101 m.budzianowska@edukacja.wroc.pl
Specjalista ds. organizacji i promocji studiów podyplomowych Marta Tybel tel.:(71) 37 72 154, pok. 101
marta.tybel@edukacja.wroc.pl
Księgowość (FAKTURY)  Ewa Pańka tel.:(71) 37 72 128
podyplomowe@edukacja.wroc.pl

Opiekunowie praktyk

kierunek Imię i nazwisko nr telefonu Adres e-mail
  • Podyplomowe studia pedagogiczne,
  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
  • Historia i Wiedza o społeczeństwie
  • Zarządzanie oświatą
  • Biologia i Geografia
Elżbieta Białecka-Piątkowska tel.:(71) 37 72 159, pok. 15 praktyki@edukacja.wroc.pl
  • Terapia pedagogiczna i Terapia zajęciowa
  • Resocjalizacja i Socjoterapia
  • Oligofrenopedagogika
Agnieszka Mrowiec tel. 501 273 699 abezeg@op.pl
  • Język angielski w nauczaniu wczesnoszkolnym i przedszkolnym
Karolina Ciekot tel. 506 349 753  kcr@kirke.pl
  • Plastyka, Muzyka, Wiedza o kulturze
  • Plastyka, Muzyka, Technika
Daniela Tagowska tel. 603 646 540 dytagowska@gmail.com
  • Edukacja techniczna i informatyczna
Bogdan Kostecki tel. 509 417 213 bogdankostecki@wp.pl
  • Logopedia
Katarzyna Hermanowicz- Gurdak tel. 665 933 385 khgurdak@gmail.com
  • Psychobiologia zdrowia
Violetta Karys tel. 508 399 778 violetta_karys@wp.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja”
Wydział Zarządzania we Wrocławiu

ul. Krakowska 56-62, 50-425 Wrocław
tel. 71/ 37 72 128,
e-mail: podyplomowe@edukacja.wroc.pl