wszedukacja

Dziekanat:
Tel.: 71 37 72 109/71 37 72 110

Dziekanat podyplomowe:
Tel.: 71 37 72 154

e-Dziekanat

Szukaj

Dlaczego warto studiować w WSZ "Edukacja"?

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” od 1997 roku zajmuje się kształceniem zawodowym na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim, umożliwiając studentom nabywanie kompetencji technicznych, wdrożeniowych, komunikacyjnych i aksjologicznych, na podstawie których nasi absolwenci budują kompetencje zawodowe, jakich oczekują pracodawcy.

Naszymi atutami są zadowoleni studenci oraz znakomita kadra wywodząca się z wielu renomowanych uczelni w kraju i zagranicą. Nikt inny nie łączy tak dobrze komfortowych warunków nauki i wysokiego poziomu z przystępnymi cenami i doskonałym programem stypendialnym, dzięki któremu możesz studiować zupełnie za darmo!

Naszym celem jest stworzenie idealnych warunków do nauki i rozwoju każdego ucznia.

Nasze atuty

01.

nowoczesne rozwiązania

Doskonalimy system – wdrażamy nowe rozwiązania i technologie, stale poprawiające jakość i wygodę studiowania. Wprowadziliśmy wykłady online, ćwiczenia w formie hybrydowej.

02.

konkurencyjne ceny

Łączymy wysoki poziom nauczania z przystępnymi cenami. Dzięki temu każdy, kto chce poszerzać swoją wiedzę ma do niej swobodny dostęp. Posiadamy także pakiety zniżek i cykliczne promocje. 

03.

Wysoki poziom nauczania

Znakomita kadra, wywodząca się z wielu renomowanych uczelni wyższych z kraju i zagranicy. Ciekawe specjalizacje kierunków odpowiadające na aktualne potrzeby rynku pracy.

04.

bogate doświadczenie

Z powodzeniem działamy od niemal 30 lat – wykształciliśmy już tysiące specjalistów, którzy w praktyce wykorzystują pozyskaną dzięki nam wiedzę i pracują w renomowanych firmach lub założyli własne działalności. 

05.

wysokie stypendia

Studenci WSZ „Edukacja” objęci są szerokim rozwiniętym systemem stypendialnym, którego celem jest wyrównanie szans studentów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz nagrodzenie tych, którzy osiągają sukcesy w nauce i sporcie. 

 

06.

komfort

Uczelnia dysponuje nowoczesnymi salami dydaktycznymi, wygodnym parkingiem, salą fitness, gimnastyczną, sensoryczną oraz dużą aulą wykładową. Budynki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Odpowiedzialność społeczna

WSZ „Edukacja” to Uczelnia równych szans. Wierzymy, że każdy zasługuje na doskonałe warunki studiowania niezależnie od sprawności fizycznej, pochodzenia czy zamożności.

  • Przystosowaliśmy nasze budynki do potrzeb osób niepełnosprawnych, aby wszyscy studenci mogli cieszyć się takim samym komfortem.
  • Wspieramy mniejszość polską na wschodzie. Dzięki temu na naszej Uczelni studiują młodzi ludzie z Białorusi, Ukrainy i Rosji.
  • Posiadamy rozwinięty system stypendialny, umożliwiający studiowanie osobom które z rożnych przyczyn wymagają wsparcia finansowego.
Skip to content