Absolwenci

,

Monitorowanie karier absolwentów

Zapraszamy do pobrania prezentacji przedstawiającej wyniki badania losów zawodowych absolwentów WSZ „Edukacja” z rocznika 2013. Badanie zostało przeprowadzone po dwóch latach od ukończeniu studiów. [KLIK]

Klub absolwenta

Klub absolwenta WSZ „Edukacja” to inicjatywa, dzięki której możesz być w kontakcie z Uczelnią i znajomymi z czasów akademickich oraz uzyskać wiele przywilejów takich jak:

  • karta Klubu Absolwenta WSZ – E
  • prawo udziału w spotkaniach Klubu
  • pakiet zniżek na kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe w WSZ – E
  • możliwość wynajmowania obiektów Uczelni w specjalnych, atrakcyjnych cenach
  • pomoc Biura Karier w zakresie poszukiwania pracowników (jeśli jesteś pracodawcą) oraz bezpłatne konsultacje i dostęp do ofert pracy
  • newsletter z aktualnymi informacjami na temat wydarzeń uczelnianych
  • możliwość udziału w konferencjach naukowych i branżowych z wielu interesujących dziedzin
  • możliwość aktywnego kształtowania działalności Klubu poprzez zgłaszanie swoich propozycji i projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Klubu.

Do Klubu Absolwenta WSZ „Edukacja” może wstąpić każdy absolwent, który uzyskał dyplom ukończenia studiów licencjackich, magisterskich czy podyplomowych w WSZ-E. Wystarczy wypełnić formularz.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz Kartę Klubu Absolwenta, którą możesz odebrać osobiście lub drogą pocztową (w zależności którą opcję wybierzesz).

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na: absolwenci@edukacja.wroc.pl

Kariery absolwentów WSZ E

Szukamy studentów i absolwentów, którzy osiągnęli sukces i chcieliby zareklamować siebie i swoją działalność. Zapraszamy do wysyłania historii Waszej kariery, kontakt z Biurem Karier WSZ E.

Najciekawsze historie zostaną nagrodzone.

Monitorowanie karier absolwentów WSZ E – zgłoszenia

Biuro Karier Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” prowadzi monitoring karier zawodowych swoich absolwentów w celu dostosowania kierunków studiów i programów kształcenia do potrzeb rynku pracy po 3 i 5 latach od ukończenia studiów. Zwracamy się z prośbą do studentów ostatniego roku studiów licencjackich i magisterskich o wypełnienie formularza dostępnego w Dziekanacie WSZ E. Po 3 i 5 latach ukończenia studiów absolwenci otrzymają na adres mailowy prośbę o wzięcie udziału w ankiecie. Na podstawie otrzymanych danych będzie tworzony raport z badań, który opublikujemy na stronie Biura Karier.

Tu można pobrać formularz:

Formularz zgłoszeniowy badanie losów absolwentów WSZ E-1