wszedukacja

Dziekanat:
Tel.: 71 37 72 109/71 37 72 110

Dziekanat podyplomowe:
Tel.: 71 37 72 154

e-Dziekanat

Szukaj

Zapraszamy wszystkich kandydatów i studentów WSZ Edukacja we Wrocławiu do udziału w konkursie na najlepsze opracowanie spójnego zbioru wytycznych pt. „Regulaminu wykorzystania generatorów tekstu, obrazu i dźwięku opartych na sztucznej inteligencji w WSZ Edukacja we Wrocławiu”. Konkurs stanowi doskonałą okazję, aby wykazać się wiedzą na temat stosowania sztucznej inteligencji w dziedzinie generowania treści.

Celem konkursu jest stworzenie klarownego i zwięzłego regulaminu, który określi zasady i wytyczne dotyczące korzystania z generatorów tekstu, obrazu i dźwięku opartych na sztucznej inteligencji. Wasze kreatywne pomysły i umiejętność formułowania treści będą kluczowe dla stworzenia praktycznego i zrozumiałego dokumentu.

Podstawowe zasady konkursu:
• Konkurs jest otwarty dla wszystkich kandydatów (I i II stopnia) i studentów (I i II stopnia) WSZ Edukacja we Wrocławiu i absolwentów 4. klasy Liceum Ogólnokształcącego Edukacja w latach 2022/2023.
• Każdy uczestnik może zgłosić jedno opracowanie regulaminu.
• Format opracowania: plik DOCX (Word).
• Termin nadsyłania zgłoszeń: do 30.09.2023 r.
• Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie internetowej WSZ Edukacja oraz otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma rok studiów na dowolnym kierunku ZA DARMO!
• Ocena prac będzie uwzględniała takie kryteria jak jasność i przejrzystość treści, zgodność z aktualnymi trendami dotyczącymi sztucznej inteligencji, spójność regulaminu oraz oryginalność i kreatywność pomysłów.
• Zgłoszenia należy przesyłać na adres: promocja@edukacja.wroc.pl. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mailowego. Prace będą oceniane przez komisję konkursową, składającą się z władz i profesorów WSZ Edukacja.

Pełny regulamin znajduje się tutaj: Regulamin konkursu WSZ Edukacja

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy konkursu wykorzystają tę okazję do zaprezentowania swoich umiejętności twórczych i zaangażowania w rozwój naszej uczelni.

Życzymy powodzenia!

Zespół WSZ Edukacja i Samorząd Studencki 

Skip to content