wszedukacja

Dziekanat:
Tel.: 71 37 72 109/71 37 72 110

Dziekanat podyplomowe:
Tel.: 71 37 72 154

e-Dziekanat

Zapraszamy Was na Bezpłatną Interdyscyplinarną Konferencję Szkoleniową o temacie „Sztuczna inteligencja w Zarządzaniu wiedzą – perspektywy i wyzwania”.
Wydarzenie odbędzie się 14 października 2023 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu, przy ul. Krakowskiej 56-62, 50-425 Wrocław.
Nasza konferencja to doskonała okazja poznania wyzwań i perspektyw w temacie wykorzystania sztucznej inteligencji w zarządzaniu wiedzą.
Co więcej, mamy wspaniałą wiadomość dla tych, którzy nie będą w stanie uczestniczyć osobiście. Nasza konferencja będzie transmitowana online, dzięki czemu będziesz mógł śledzić ją z dowolnego miejsca na świecie.
Dodatkowo, dla wszystkich uczestników, którzy zdecydują się wziąć udział osobiście, przygotowaliśmy specjalne certyfikaty uczestnictwa. Będzie to dowód Twojego zaangażowania i poszerzania horyzontów na temat sztucznej inteligencji i zarządzania wiedzą.
Ale to jeszcze nie wszystko! Dla tych, którzy wybiorą opcję uczestnictwa online i zgłoszą swoją obecność, również przygotowaliśmy elektroniczne certyfikaty uczestnictwa. Dzięki temu każdy, kto weźmie udział w naszej konferencji, będzie mógł otrzymać wartościowy dokument potwierdzający udział w wydarzeniu.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i udziału w inspirujących dyskusjach. Zarezerwuj już teraz 14 października 2023 roku w swoim kalendarzu i dołącz do nas na Bezpłatnej Interdyscyplinarnej Konferencji Szkoleniowej „Sztuczna inteligencja w Zarządzaniu wiedzą – perspektywy i wyzwania”.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Skip to content