fbpx

wszedukacja

Zapraszamy serdecznie na konferencję ICTM 2024 „Społeczeństwo inkluzywne – projekty, inicjatywy”, która odbędzie się 12.10.2024r. w auli naszej uczelni. W ramach wydarzenia odbędą się trzy panele dyskusyjne obejmujące zagadnienia z zakresu zarządzania, informatyki oraz pedagogiki.

Naszym celem jest wymiana doświadczeń i praktycznych rozwiązań wspierających inkluzywność i różnorodność w różnych obszarach życia społecznego.

Wydarzenie jest skierowane do studentów, przedstawicieli instytucji otoczenia społeczno-gospodarczego, naukowców, przedsiębiorców oraz pasjonatów niniejszej tematyki.
Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń między ośrodkami naukowymi a otoczeniem społeczno-gospodarczym. Efektem naszego spotkania będą wystąpienia, publikacje naukowe, materiały dotyczące ciekawych inicjatyw wdrożeniowych oraz materiały promocyjne.
 
Serdecznie zachęcamy prelegentów do udziału i podzielenia się efektami swoich prac. Chcemy podkreślić, że osoby pragnące wystąpić nie muszą koniecznie opracowywać publikacji naukowej. Wystarczy, że przygotują prezentację do swojego wystąpienia.
Konferencja to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów, zdobycia nowej wiedzy oraz promocji swoich inicjatyw.
 

Zapraszamy śledzenia zakładki AKTUALNOŚCI na naszej stronie, żeby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Poprawne zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu, temat referatu, obszar (opcjonalnie).

Zgłoszenia można wysyłać na maila: michal.pytel@edukacja.pl

Szczegółowa tematyka konferencji:

Zapisz się na studia
do 30 lipca
i zgarnij
do 1078 zł zniżki!

Sprawdź warunki promocji:

Skip to content